Pastorální a etické výzvy v oblasti manželství, rodiny a sexuality

Kód: 7325176

Úplný název:

Pastorální a etické výzvy v oblasti manželství, rodiny a sexuality (Hanuš Jiří):

Autor a popis:

Hanuš Jiří, Centrum pro studium demokracie a kultury (CDK), 150 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
118 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sborník studií o současných pastorálních a etických výzvách v oblasti manželství, rodiny a sexuality (jako jsou např. problémy rozvodů, druhého manželství, nesezdaného soužití, asistované reprodukce a další bioetické otázky spjaté se vznikem a koncem života; dále problémy sexuální etiky, potratů, adopce dětí homosexuálními páry apod.). Záměrem editorů je iniciovat diskusi o tom, jaké klíčové teologické a etické otázky a problémy jsou v těchto výzvách obsaženy, a následně zhodnotit, které problémy lze skutečně označit jako závažné. Přestože editoři věnují zvláštní pozornost situaci v českém křesťanském prostředí, neusilují o formulaci jednoznačných řešení nebo stanovení nějakých pastorálních koncepcí. Chtějí nicméně hledání takových konkrétních řešení či koncepcí inspirovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pastorální a etické výzvy v oblasti manželství, rodiny a sexuality do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pastorální a etické výzvy v oblasti manželství, rodiny a sexuality.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pastorální a etické výzvy v oblasti manželství, rodiny a sexuality (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pastorální a etické výzvy v oblasti manželství, rodiny a sexuality bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pastorální a etické výzvy v oblasti manželství, rodiny a sexuality doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Pastorální a etické výzvy v oblasti manželství, rodiny a sexuality