Pěchotní zbraně - více než 250 nejlepších pěchotních zbraní světa

Kód: 2060781

Úplný název:

Pěchotní zbraně - více než 250 nejlepších pěchotních zbraní světa (Chant Chris): Více než 250 nejlepších pechotních zbraní sveta

Autor a popis:

Chant Chris, Naše vojsko, 256 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
245 Kč (350 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Od německé pistole Luger k americké útočné pušce M16. Kniha Pěchotní zbraně je vyčerpávající a bohatě ilustrovanou publikací, v níž jsou zařazeny všechny nejdůležitější ruční zbraně světa vyráběné v minulém století. Od pistolí přes pušky, samopaly až po kulomety a další osobní zbraně vojáka. Každá uvedená zbraň je doplněna tabulkou se základními technickými údaji včetně modelového označení, hmotnosti, rozměrů a ráže.
Kniha je rozdělena do sekcí podle jednotlivých typů zbraní: pistole a revolvery, samopaly, pušky, útočné pušky, odstřelovačské pušky, kulomety, bojové brokovnice a další zbraně. U každé zbraně naleznete stručný popis její konstrukce, vývoje a záznamy o použití na bojišti. Publikace obsahuje všechny slavné zbraně z minulého století: pistoli Browning HP 1935, sovětskou útočnou pušku AK-47, izraelský samopal UZI nebo německý kulomet MG42. Jsou zde zmíněny i zbraně pro pouliční nepokoje současných policejních jednotek, například: granátomety Smith & Wesson a Federal Riot Gun. V poslední kapitole se autor zabývá výhledem na zbraně 21. století.
Kniha Pěchotní zbraně poskytuje přístupnou formou velké množství informací pro každého zájemce o ruční palné zbraně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pěchotní zbraně - více než 250 nejlepších pěchotních zbraní světa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pěchotní zbraně - více než 250 nejlepších pěchotních zbraní světa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pěchotní zbraně - více než 250 nejlepších pěchotních zbraní světa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pěchotní zbraně - více než 250 nejlepších pěchotních zbraní světa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pěchotní zbraně - více než 250 nejlepších pěchotních zbraní světa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Vojenské zbraně

 
Knihkupectví / Military / Vojenské zbraně / Pěchotní zbraně - více než 250 nejlepších pěchotních zbraní světa