Pečuj o své démony - Starobylá moudrost pro vyřešení vnitřního konfliktu

Kód: 8724938

Úplný název:

Pečuj o své démony - Starobylá moudrost pro vyřešení vnitřního konfliktu (Allione Tsultrim): Starobylá moudrost pro vyrešení vnitrního konfliktu

Autor a popis:

Allione Tsultrim, Maitrea, 288 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
227 Kč (325 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Význačná vůdčí osobnost amerického buddhismu Tsulrim Allione vysvětluje, že čím usilovněji bojujeme proti svým démonům, tím silnějšími se tito démoni stávají. Pokud se od tohoto boje chceme osvobodit jednou provždy, musíme svůj přístup obrátit a svým démonům věnovat potřebnou péči.

Autorka v knize poprvé přizpůsobuje revoluční moudrost největší tibetské duchovní učitelky západnímu vnímání, a zpřístupňuje tak nesmírně účinnou metodu pro vypořádání se s vnitřními nepřáteli, kteří podkopávají ty nejlepší záměry člověka. Péče o démony založená na neobyčejně jednoduché, přesto však účinné technice o pěti krocích, v hlavních rysech naznačuje strategii pro transformaci negativních emocí, vztahů, strachů, nemocí a sebedestruktivních vzorců. Tím, že své démony poznáte, dáte jim podobu a nasytíte je, se můžete z této bitvy vysvobodit. A tento model posunu od boje k nasycení démonů je možné uplatnit nejen na osobní výzvy a problémy jednotlivců, ale i na problémy světa v širokém měřítku. Kniha Pečuj o své démony obohacená o detailní příklady toho, jak jiní lidé transformovali své vlastní démony, vám poskytne pozoruhodný nový vhled do sil, jež hrozí, že vás přemohou, spolu s nástroji k dosažení vnitřního míru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pečuj o své démony - Starobylá moudrost pro vyřešení vnitřního konfliktu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pečuj o své démony - Starobylá moudrost pro vyřešení vnitřního konfliktu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pečuj o své démony - Starobylá moudrost pro vyřešení vnitřního konfliktu (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pečuj o své démony - Starobylá moudrost pro vyřešení vnitřního konfliktu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pečuj o své démony - Starobylá moudrost pro vyřešení vnitřního konfliktu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Pečuj o své démony - Starobylá moudrost pro vyřešení vnitřního konfliktu