Pekelná jízda - Zpověď německého viceprezidenta Hells Angels

Kód: 8752534

Úplný název:

Pekelná jízda - Zpověď německého viceprezidenta Hells Angels (Uli Bad Boy): Zpoved nemeckého víceprezidnte Hells Angels

Autor a popis:

Uli Bad Boy, Bodyart Press, 216 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Bývalý viceprezident německého chapteru Hells Angels Ulrich Detrois napsal knihu o praktikách tohoto klubu. „Za to je trest smrti,“ říká. Mé jméno je Bad Boy Uli. Byl jsem vice-prezidentem v nejnebezpečnějším motocyklovém klubu na světě. Řeknu Vám můj životní příběh…“ Dnes 55-letý Ulrich Detrois je první vysoce postavený e-člen německého klubu Hells Angels, který si dovolil napsat knihu o nechvalně známém gangu motorkářů. - A stále žije. „Pekelná jízda“ - je jeho nedávno zveřejněný životopis, v němž vypráví svůj příběh. Brutální historie: uřezával nepřátelům uši, byl několikrát postřelen, podobán. Jizvy od napadení má na několika místech. Tento svět byl plný drog, sexu, zbraní a násilí. Narodil se v roce 1958 v Kasselu, kde vyrůstal s rodiči a se setrou. Otec byl obchodní ředitel, matka pracovala ve veřejném sektoru. Po základní škole šel studovat obor rozhlasového a televizního technika. „Ale já toužil mít peníze, hodně peněz…“ Po vojenské službě sice pracoval v jednom obchodě, ale časem se z něj stal vyhazovač v nočním klubu a vymahač dluhů. „Vyřešil jsem problém s penězi.“ Vzhledem k tomu, že jsou v tomto prostředí populární drogy, stal jsem se jedním z distributorů…“ To mu záhy vyneslo 14 měsíců vězení. V roce 1995 založil chapter klubu „Bones MC“, který v roce 1999 pohltil Hells Angels. Násilné výstřelky, večírky, ženy - to vše spolu fungovalo v jenom světě. „Měl jsem spoustu času, peněz … Užíval jsem si to.“ Po intrikách vlastních bratrů byl po osmi letech sesazen z funkce vice-prezidenta a nakonec z klubu. Po vyhrožování jeho setře se rozhodl zajít na policii, kde byl záhy zařazen do tzv programu Ochrany svědků. Pak přišlo vystřízlivění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pekelná jízda - Zpověď německého viceprezidenta Hells Angels do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pekelná jízda - Zpověď německého viceprezidenta Hells Angels.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pekelná jízda - Zpověď německého viceprezidenta Hells Angels (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pekelná jízda - Zpověď německého viceprezidenta Hells Angels bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pekelná jízda - Zpověď německého viceprezidenta Hells Angels doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Pekelná jízda - Zpověď německého viceprezidenta Hells Angels