Perfektní zažívání - Klíč k tělesné a emocionální spokojenosti

Kód: 7205441

Úplný název:

Perfektní zažívání - Klíč k tělesné a emocionální spokojenosti (Chopra Deepak):

Autor a popis:

Chopra Deepak, Pragma, 140 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
96 Kč (120 Kč)
  / ks  
koupit
 

Přirozená cesta k rovnovážnému a zdravému trávení.

V knize Perfektní zažívání slavný lékař a spisovatel nabízí praktické rady jak dosáhnout rovnovážného a zdravého trávení, které je předpokladem pro dlouhý život ve zdraví a celkovou spokojenost.

Deepak Chopra, pohlížející na tělo a mysl jako na sjednocený. nerozdělený celek, v této knize podává účinné prostředky, které nám umožňují zbavit se nepříjemných problémů spojených s trávicím a zažívacím systémem, jakými jsou zácpa, průjem, nadměrná plynatost a mnohé jiné gastrointestinální poruchy. Autor nás zasvěcuje do fungování trávicího traktu, vysvětluje vztah mezi emocemi a střevními funkcemi, biologickými rytmy a neuromuskulární integrací. Součástí knihy je i osobní dotazník, vypracovaný za základě modelu tradiční ájurvédské medicíny, který umožní čtenářům objevit vlastní tělesné a emocionální dispozice a rytmy. Čtenář tak může najít vlastní klíč k odstranění svých zdravotních potíží a nemocí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Perfektní zažívání - Klíč k tělesné a emocionální spokojenosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Perfektní zažívání - Klíč k tělesné a emocionální spokojenosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Perfektní zažívání - Klíč k tělesné a emocionální spokojenosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Perfektní zažívání - Klíč k tělesné a emocionální spokojenosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Perfektní zažívání - Klíč k tělesné a emocionální spokojenosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Perfektní zažívání - Klíč k tělesné a emocionální spokojenosti