Perspektivy západní civilizace a pět let globálního terorismu

Kód: 2104003

Úplný název:

Perspektivy západní civilizace a pět let globálního terorismu (Dančák Břetislav):

Autor a popis:

Dančák Břetislav, Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity, 122 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
92 Kč (120 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sborník je z převážné části tvořen příspěvky účastníků mezinárodní konference Perspektivy západní civilizace a pět let globálního terorismu, která se konala 12.4. 2006 na Fakultě sociálních studií MU.Základním cílem tohoto sborníku je zprostředkování názorů expertů, diplomatů a aktivních politiků širšímu publiku čtenářů, kterým se nabízí možnost srovnání různých pohledů na terorismus a jeho dopad na budoucí vývoj západní civilizace. Ve sborníku jsou zastoupeny názory nejen českých představitelů, ale také americký a polský pohled. Sborník není koncipován pouze v jedné (např. vojensko-bezpečnostní dimenzi), nýbrž svým záběrem postihuje celé spektrum otázek. Čtenáři se tak do rukou dostává pestrá mozaika mnohdy provokujících příspěvků, které mohou vyvolat inspiraci pro rozsáhlejší debatu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Perspektivy západní civilizace a pět let globálního terorismu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Perspektivy západní civilizace a pět let globálního terorismu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Perspektivy západní civilizace a pět let globálního terorismu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Perspektivy západní civilizace a pět let globálního terorismu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Perspektivy západní civilizace a pět let globálního terorismu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Perspektivy západní civilizace a pět let globálního terorismu