Pěstujeme dobrou chuť - Rady a finty, jak vylepšit chuť vlastní úrody

Kód: 7529026

Úplný název:

Pěstujeme dobrou chuť - Rady a finty, jak vylepšit chuť vlastní úrody (Wong James): Rady a finty, jak vylepšit chut vlastní úrody

Autor a popis:

Wong James, SLOVART, 224 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Zklamala vás někdy chuť vašich čerstvě sklizených a s láskou opečovávaných rajčat? Zkušený botanik s bohatou praxí v zahradách v Kew a úspěšný autor zahradnické literatury James Wong je přesvědčený, že kamenem úrazu jsou pěstitelské metody zaměřené na rekordní úrodu bez zřetele na chuť a živiny. A nabízí jedinečný, vyzkoušený a osvědčený postup, který vyžaduje méně úsilí než obvyklé pěstební techniky – jinými slovy: s minimem námahy maximum chuti. Nevěříte? Nejpřesvědčivějším důkazem je praxe!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pěstujeme dobrou chuť - Rady a finty, jak vylepšit chuť vlastní úrody do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pěstujeme dobrou chuť - Rady a finty, jak vylepšit chuť vlastní úrody.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pěstujeme dobrou chuť - Rady a finty, jak vylepšit chuť vlastní úrody (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pěstujeme dobrou chuť - Rady a finty, jak vylepšit chuť vlastní úrody bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pěstujeme dobrou chuť - Rady a finty, jak vylepšit chuť vlastní úrody doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pěstujeme dobrou chuť - Rady a finty, jak vylepšit chuť vlastní úrody