Petr a hvězdní strážci

Kód: 0002018

Úplný název:

Petr a hvězdní strážci (Barry Dave, Pearson Ridley):

Autor a popis:

Dave Barry, Albatros, 384 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
221 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Fantastické putování Petra a jeho přátel ve stylu Petra Pana bylo 48 týdnu na žebříčku nejprodávanějších titulů The New York Times.

Fantastické putování Petra a čtyř sirotků, které sirotčinec prodal do otroctví na loď Země nezemě (Never Land), kde jsou však poměry ještě hrůznější než v sirotčinci a  kde děti k jídlu  dostávají jen uvařené housenky. Nádherně zlotřilé posádce velí Slank  a spolu s piráty,  kapitánem Kníráčem Strašlivým, kteří později loď přepadnou, se chlapcům  stávají  rovnocennými  a velmi nebezpečnými protihráči.

Petr se  na lodi  spřátelí s neobyčejnou holčičkou Molly Aster a  nabídne jí pomoc.  Molly totiž dostala od svého otce za úkol strážit truhlu s tajemným obsahem, mocným kouzlem, které způsobuje, že v jeho blízkosti  se dějí  nadpřirozené úkazy  a  také  Molly a  Petr mohou například díky němu létat. Mollyin otec  Leonard Aster, vyslanec  Jeho Veličenstva krále Zarboffa, se však plaví na jiné lodi a o nebezpečí, které dětem hrozí, neví. Čtenář je svědkem dramatické honičky za tajemnou truhlou po mořích, ztroskotání i záchrany  na ostrově.

Kniha  je rozčleněna do  kratičkých kapitol, souběžně sledujeme osudy  hrdinů,  v příběhu vystupují i  inteligentní delfíni, obrovitý krokodýl,  spřátelení domorodci a  mořské panny. Příběh je pak mnohovrstevnatý a bohatý.

Autoři byli inspirováni Petrem Panem (J.M. Barrie),  znovu se v knize objevují známé postavy kapitána  nebo  obrovitého krokodýla, Petr má vlastnosti Petra Pana,  také nestárne a umí létat.

Nahlédnout do Petr a hvězdní strážci Nahlédnout do Petr a hvězdní strážci

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Petr a hvězdní strážci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Petr a hvězdní strážci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Petr a hvězdní strážci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Petr a hvězdní strážci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Petr a hvězdní strážci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé