Picassův svět - Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa s více než 40 dokumenty,

Kód: 7391222

Úplný název:

Picassův svět - Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa s více než 40 dokumenty, (Finlay John): Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa

Autor a popis:

SLOVART, 180 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
639 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Pablo Picasso, jeden z nejznámějších a nejzajímavějších umělců 20. století, je autorem množství děl z mnoha výtvarných oborů. Vytvořil celou řadu maleb, kreseb, litografií i sochařských a keramických artefaktů, od malých dřevěných sošek kytar až po rozměrné olejomalby, jako jsou Avignonské slečny či nezapomenutelná pocta občanské válce ve Španělsku Guernica. Je považován za zakladatele kubismu, prošel však celou řadou výtvarných stylů, od klasického realismu až po surrealismus. Bouřil se proti zavedeným postupům a tvořil díla, jež diváky šokovala a provokovala. Pomocí originální dokumentace z Picassových archivů, jeho skic, dopisů a fotografií umožňuje tato kniha čtenáři, aby se seznámil s událostmi, lidmi a místy, jež Pabla Picassa ovlivňovaly a formovaly.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Picassův svět - Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa s více než 40 dokumenty, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Picassův svět - Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa s více než 40 dokumenty, .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Picassův svět - Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa s více než 40 dokumenty, (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Picassův svět - Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa s více než 40 dokumenty, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Picassův svět - Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa s více než 40 dokumenty, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Picassův svět - Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa s více než 40 dokumenty,