Písemky z matematiky SŠ + CD

Kód: 8696000

Úplný název:

Písemky z matematiky SŠ + CD (Halouzka Alois):

Autor a popis:

Halouzka Alois, Scientia, 206 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
248 Kč (275 Kč)
  / ks  
koupit
 

Stalo se vám už někdy, že jste se při přípravě písemné práce nebo při jejím dodatečném upravování na poslední chvíli přehlédli a teprve při hodnocení jste zjistili nestejnou obtížnost oddělení A a B?
Stalo se vám, že výpočet úloh byl v jednom oddělení náročnější (byť jen numericky) nebo že opomenutí dílčí podmínky v jednom oddělení neovlivnilo konečný výsledek, zatímco u druhého ano?
(A vedla tato situace k protestům studentů a zbytečným diskuzím okolo známkování?)

S našimi Písemkami se podobným problémům hladce vyhnete. Představují totiž velice užitečný materiál, který usnadní každému vyučujícímu matematiky jeho práci a ušetří mu čas.
Pokud se tedy po dokončení určitého tematického celku rozhodnete, že právě teď nastala ta správná chvíle, aby studenti předvedli své znalosti, stačí sáhnout do příslušné kapitoly, kde kromě toho, že vždy najdete vhodné zadání úlohy ve 2 naprosto rovnocenných variantách A a B, naleznete navíc u každé úlohy výsledek a bodové ohodnocení obtížnosti pro usnadnění klasifikace. Dodržení jednotného kritéria bodování úloh v celé sbírce dovoluje jednoduše sestavit i souhrnné písemné práce, které zahrnují opakování několika tematických celků.

Především mladším a méně zkušeným učitelům bude příručka velice dobrým pomocníkem, protože dostávají do ruky databázi úloh, vybudování které by jim trvalo mnoho „učitelských“ let. Písemky však ocení nejen začínající učitelé, i ti zkušení je rádi přidají ke své „krabici“ s úlohami nastřádanými během jejich dlouholeté praxe.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Písemky z matematiky SŠ + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Písemky z matematiky SŠ + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Písemky z matematiky SŠ + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Písemky z matematiky SŠ + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Písemky z matematiky SŠ + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Písemky z matematiky SŠ + CD