Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách

Kód: 7373080

Úplný název:

Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách (Vejvoda František): pro 2. stupen základních škol ve dvou variantách

Autor a popis:

Vejvoda František, FORTUNA, 184 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
127 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Učitelé mohou prostřednictví m připravených písemných prověrek ověřovat stupeň zvládnutí probrané látky. Dvě varianty (A, B) každé písemné práce umožňují, aby různé skupiny ve třídě měly odlišná zadání se stejnou úrovní obtížnosti. Žákům publikace dává možnost procvičování určitého pravopisného jevu a získání jistoty v psaném projevu. K obtížnějším pravopisným jevům je přiřazeno krátké poučení. Klíč poskytuje žákovi kontrolu vypracované písemné prověrky a zároveň mu dává možnost svého sebehodnocení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Písemné jazykové prověrky z češtiny pro 2. stupeň ZŠ ve dvou variantách