Písně na cesty krajinami duše - 112 lidových písní ve vícehlasých úpravách pro společné zp

Kód: 7429626

Úplný název:

Písně na cesty krajinami duše - 112 lidových písní ve vícehlasých úpravách pro společné zp (Vlčinská Zuzana): 112 lidových písní ve vícehlasých úpravách pro spolecné zpívání i lécení písní

Autor a popis:

Vlčinská Zuzana, Vyšehrad, 176 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
310 Kč (388 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Muzikoložka a psychoterapeutka Zuzana Vlčinská, která se už řadu let věnuje „prožitkovému zpívání“, ve své knize představuje originální a obohacující pohled na zdánlivě běžný fenomén – lidský zpěv. Vyzvedává jeho význam jak pro bytí jednotlivého člověka, tak i širšího lidského společenství. Pro zpěvník, poeticky nazvaný Písně na cesty krajinami duše, vybrala autorka více než sto známých i méně známých lidových písní z Čech, Moravy a Slezska a roztřídila je podle emocí nebo archetypů, které zpracovávají či pomáhají navodit (Písně smutku, Písně cesty, Písně stromů, Písně zlosti, Písně obřadné, Kolíbačky, Písně společné zábavy a pospolitosti, Písně dívčí touhy a ženské rozvernosti, Písně mužské lehkosti a nezodpovědnosti, Rozhovory mezi muži a ženami a Balady). Sbírka nabízí pečlivě vybraný a utříděný materiál lidových písní k jejich dalšímu využití a zároveň představuje světu sebezkušenostní i terapeutický způsob práce s nimi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Písně na cesty krajinami duše - 112 lidových písní ve vícehlasých úpravách pro společné zp do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Písně na cesty krajinami duše - 112 lidových písní ve vícehlasých úpravách pro společné zp.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Písně na cesty krajinami duše - 112 lidových písní ve vícehlasých úpravách pro společné zp (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Písně na cesty krajinami duše - 112 lidových písní ve vícehlasých úpravách pro společné zp bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Písně na cesty krajinami duše - 112 lidových písní ve vícehlasých úpravách pro společné zp doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / Písně na cesty krajinami duše - 112 lidových písní ve vícehlasých úpravách pro společné zp