Pište správně česky – poradna šílených korektorů (nové, rozšířené vydání)

Kód: 7413319

Úplný název:

Pište správně česky – poradna šílených korektorů (nové, rozšířené vydání) (Kol):

Autor a popis:

Kol, Zoner Press, 384 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
249 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Bestsellerová Poradna šílených korektorů v novém, rozšířeném vydání!

Bolí vás hlava z toho věčného přemýšlení, kde ve větě napsat čárku? Jste v pokušení házet si mincí pokaždé, když narazíte na dilema „mě/mně“? Bojujete s předponami „s“ a „z“? Je pro vás noční můrou psaní velkých písmen? Nebo byste se před kamarády rádi pochlubili dokonalým tvořením přechodníků? Ať už je to jakkoli, věříme, že si Poradnu šílených korektorů oblíbíte.

Nové, rozšířené vydání této praktické příručky je určené všem, kdo chtějí psát správně, čtivě, hezky a s chutí. Ambicí autorů nebylo popsat veškeré jazykové jevy, se kterými se pisatelé českých textů mohou setkat. Zaměřili se na ty oblasti, ve kterých se často chybuje, a existující pravidla se snažili předložit stručnou a srozumitelnou formou.
Nepříliš oblíbené suchopárné definice v co největší míře ustoupily konkrétním a snadno pochopitelným příkladům, které nezřídka vycházejí přímo z korektorské praxe autorů. Věříme, že se pro vás tato kniha stane užitečným a spolehlivým pomocníkem, který bude stát na vaší straně, až vám snad čeština nastaví svou odvrácenou tvář. Vazba pevná. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pište správně česky – poradna šílených korektorů (nové, rozšířené vydání) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pište správně česky – poradna šílených korektorů (nové, rozšířené vydání).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pište správně česky – poradna šílených korektorů (nové, rozšířené vydání) (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pište správně česky – poradna šílených korektorů (nové, rozšířené vydání) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Pište správně česky – poradna šílených korektorů (nové, rozšířené vydání) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Pište správně česky – poradna šílených korektorů (nové, rozšířené vydání)