Pistole CZ 75 SP-01 - Příběh zbraně, která přepsala dějiny IPSC

Kód: 2041994

Úplný název:

Pistole CZ 75 SP-01 - Příběh zbraně, která přepsala dějiny IPSC (Liška Přemysl): Príbeh zbrane, která prepsala dejiny sportovní strelby IPSC

Autor a popis:

Liška Přemysl, Mladá fronta, 232 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Během posledních tří let pistole CZ 75 SP-01, nejnovější pokračovatelky legendární CZ 75, zcela ovládly divizi Production na závodech praktické střelby IPSC po celém světě včetně Spojených států. Co stojí za tímto ohromujícím triumfem? Jaké je tajemství úspěchu „espéčka“? Kdo tuto zbraň zkonstruoval a kdo s ní vítězí? Odpovědi na všechny tyto otázky a mnohé další nabízí bohatě ilustrovaná publikace, v níž nechybějí ani kapitoly o historii CZ 75 a veškerých dalších modelech odvozených ze slavné pětasedmdesátky. Knihu připravil autorský kolektiv z okruhu Střelecké revue vedený Ing. Přemyslem Liškou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pistole CZ 75 SP-01 - Příběh zbraně, která přepsala dějiny IPSC do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pistole CZ 75 SP-01 - Příběh zbraně, která přepsala dějiny IPSC.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pistole CZ 75 SP-01 - Příběh zbraně, která přepsala dějiny IPSC (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pistole CZ 75 SP-01 - Příběh zbraně, která přepsala dějiny IPSC bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pistole CZ 75 SP-01 - Příběh zbraně, která přepsala dějiny IPSC doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Vojenské zbraně

 
Knihkupectví / Military / Vojenské zbraně / Pistole CZ 75 SP-01 - Příběh zbraně, která přepsala dějiny IPSC