Pivo a zdraví

Kód: 7211253

Úplný název:

Pivo a zdraví (kol.):

Autor a popis:

Nava, 108 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
110 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Pivo je sice alkoholickým nápojem, který však v rozumné míře požívání napomáhá udržování lidského zdraví po fyzické i duševní stránce. Někdy i pomáhá léčit člověka s určitou chorobou. Svoji úlohu hraje i ve sféře sociální, neboť přispívá ke sdružování občanů a dokonce k utváření jejich názorů na různé jevy v naší společnosti.

O pivu jako takovém bylo jistě zpracováno mnoho písemností, ale pojetí autorského kolektivu zdravotníků z Fakultní nemocnice Plzeň má zcela zvláštní význam:
- především jde o pohled z pozice různých medicínských odborností, kde je upozorňováno jak na kladné stránky pití piva, a to většinou pro zdravý organismus, tak i na stránky záporné (většinou u různých onemocnění)
- jde o odborný názor zdravotníků ze samotné Plzně, kteří zde většinou studovali Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a působí v nejvýznamnějším zdravotnickém zařízení Plzeňského kraje - ve Fakultní nemocnici Plzeň. Tím vším jsou do jisté míry poznamenáni nejen lokálním patriotismem, ale i větší mírou odpovědnosti ve vztahu ke svým pacientům, právě s ohledem na neodmyslitelnou existenci věhlasného plzeňského nápoje...
- má jít o objektivní informaci pro naše spoluobčany, ať zdravé či nemocné, ať mladé či starší, kterým záleží na udržování vlastního zdraví, tj. jsou zaměřeni na důležitou prevenci
- velmi cenná je skutečnost, že ke spolupráci přistoupili odborníci a manažeři ze samotného plzeňského pivovaru
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pivo a zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pivo a zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pivo a zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pivo a zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pivo a zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Pivo a zdraví