Pivo, zbraně i tvarůžky - Podnikatelé meziválečného Československa ve víru konjunktur a kr

Kód: 7345422

Úplný název:

Pivo, zbraně i tvarůžky - Podnikatelé meziválečného Československa ve víru konjunktur a kr (Jančík Drahomír, Štolleová Barbora): Podnikatelé meziválecného Ceskoslovenska ve víru konjunktur a krizí

Autor a popis:

Jančík Drahomír, Štolleová Barbora, MAXDORF, 368 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (400 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nepřehlédnutelný podíl na tvorbě hospodářského, sociálního a kulturního prostředí meziválečného Československa měli podnikatelé a manažeři třímající otěže průmyslových podniků, a právě těm je věnována i publikace „Pivo, zbraně i tvarůžky“. Vypráví životní příběhy takřka dvou desítek osobností z řad prvorepublikového podnikového managementu, které vyjadřují širokou, ba nepřebernou pestrost podnikatelských aktivit na československém území. Ne všichni byli úspěšní, ale většina z těch, o kterých publikace pojednává, dosáhla, mimo jiné díky nebývalému osobnímu nasazení, invenci a houževnatosti, pozoruhodných výsledků a prosadila své firmy na širším evropském, ba i světovém trhu. Původ a sociální zázemí vybraných osobností, především však podnikatelská kariéra - úspěchy i selhání v kontextu proměn podnikatelských strategií - a v neposlední i vývojový „přeliv“ do značně odlišných podmínek řízeného hospodářství za nacistické okupace a po válce do nastupující éry socialismu, jsou dokladem nejen dynamičnosti, nýbrž, a to především, mnohotvárnosti podnikatelského prostředí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pivo, zbraně i tvarůžky - Podnikatelé meziválečného Československa ve víru konjunktur a kr do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pivo, zbraně i tvarůžky - Podnikatelé meziválečného Československa ve víru konjunktur a kr.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pivo, zbraně i tvarůžky - Podnikatelé meziválečného Československa ve víru konjunktur a kr (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pivo, zbraně i tvarůžky - Podnikatelé meziválečného Československa ve víru konjunktur a kr bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pivo, zbraně i tvarůžky - Podnikatelé meziválečného Československa ve víru konjunktur a kr doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Pivo, zbraně i tvarůžky - Podnikatelé meziválečného Československa ve víru konjunktur a kr