Plán genové terapie - Změnou jídelníčku a životního stylu převezměte kontrolu nad svými ge

Kód: 7462980

Úplný název:

Plán genové terapie - Změnou jídelníčku a životního stylu převezměte kontrolu nad svými ge (Gaynor Mitchell L.): Zmenou jídelnícku a životního stylu prevezmete kontrolu nad svými geny!

Autor a popis:

Gaynor Mitchell L., Jota, 416 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
263 Kč (358 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Geny nezměníme, ale jejich projevy změnit můžeme?
Změnou jídelníčku a životního stylu převezměte kontrolu nad svými geny!
Zemřela vaše matka na rakovinu? Trpěl váš otec srdečním onemocněním a babička cukrovkou? Vzdali jste boj s nadbytečnými kily, protože přece všichni ve vaší rodině byli odjakživa „trochu při těle“? Máte s přibývajícím věkem stále větší obavy o své zdraví?
Uznávaný onkolog a průkopník celostní medicíny přichází s revolučním přístupem k prevenci a léčení nemocí, o kterých jsme se dlouho domnívali, že jsou dědičné. Zatímco klasická medicína se zaměřuje na léčení příznaků, doktor Mitchell Gaynor zvolil jinou cestu – zacílil přímo na DNA. Nemůžeme ovlivnit geny, se kterými se rodíme, ale můžeme změnit způsob, jakým se během našeho života projeví.
Geny nezměníme, ale jejich projevy změnit můžeme.
Nemusíte onemocnět rakovinou ani zemřít na infarkt. Vezměte své zdraví a život do vlastních rukou! S touto knihou to zvládnete.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Plán genové terapie - Změnou jídelníčku a životního stylu převezměte kontrolu nad svými ge do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Plán genové terapie - Změnou jídelníčku a životního stylu převezměte kontrolu nad svými ge.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Plán genové terapie - Změnou jídelníčku a životního stylu převezměte kontrolu nad svými ge (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Plán genové terapie - Změnou jídelníčku a životního stylu převezměte kontrolu nad svými ge bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Plán genové terapie - Změnou jídelníčku a životního stylu převezměte kontrolu nad svými ge doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Plán genové terapie - Změnou jídelníčku a životního stylu převezměte kontrolu nad svými ge