Play-Doh! Výtvarná akademie - Udělej si sám dopravní prostředky (Kniha s modelínou)

Kód: 6385676

Úplný název:

Play-Doh! Výtvarná akademie - Udělej si sám dopravní prostředky (Kniha s modelínou) (Hasbro): Play-Doh

Autor a popis:

Hasbro, Egmont, 10 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Máte chuť vydat se na cestu kolem světa? Chcete si vyrobit dopravní prostředky, se kterými se dostanete i do těch nejvzdálenějších zemí? Pomůže vám při tom originální modelína Play-Doh a tato knížka. Díky ní se krok za krokem naučíte modelovat letadlo, autobus, kolo nebo závodní auto. Není to těžké, stačí vám na to jen modelína Play-Doh a vlastní fantazie!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Play-Doh! Výtvarná akademie - Udělej si sám dopravní prostředky (Kniha s modelínou) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Play-Doh! Výtvarná akademie - Udělej si sám dopravní prostředky (Kniha s modelínou).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Play-Doh! Výtvarná akademie - Udělej si sám dopravní prostředky (Kniha s modelínou) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Play-Doh! Výtvarná akademie - Udělej si sám dopravní prostředky (Kniha s modelínou) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Play-Doh! Výtvarná akademie - Udělej si sám dopravní prostředky (Kniha s modelínou) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Play-Doh! Výtvarná akademie - Udělej si sám dopravní prostředky (Kniha s modelínou)