Plný batoh pytláckých příběhů III - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání

Kód: 7433059

Úplný název:

Plný batoh pytláckých příběhů III - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání (Sobotka Richard): Príbehy z beskydských hor, lesu, údolí a strání

Autor a popis:

Sobotka Richard, Víkend, 192 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
167 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Srnec, nepravidelný šesterák, vkročil na palouk. Uvyklý na klidné a bezpečné místo se ani příliš nerozhlížel, hned se začal pást. Jen čas od času zvedl hlavu a jistil.
Nadlesní Baryška pozvolna zvedl zbraň do střelecké pozice. S prstem na spoušti hledal nejpříhodnější místo pro umístění střely.
Srnec však z jakéhosi popudu náhle poodskočil.
V té chvíli nadlesní s úlekem viděl, že míří přímo na člověka na protější straně mýtinky.
Byl tam v pokleku pytlák, a když srnec odběhl, mířil přímo na nadlesního.
V následujícím okamžiku se ti dva poznali. Nadlesní měl na mušce Vojtina Vlčka. Ten měl zase na mušce nadlesního. Kdo stiskne spoušť jako první?
Nikdo by se nikdy nedozvěděl, co se v té chvíli odehrávalo těm dvěma v mysli. Živý by svědectví nevydal. A mrtvý, ukrytý kdesi v jámě, zaházený hlínou a roštím, ani ten by nikdy nepromluvil.
Poutavé příběhy jsou zarámovány nekonečnou zelení lesů a hor Beskyd, obdivuhodnou přírodou, která si, stejně jako samotný příběh o věčném soupeření pytláků a myslivců, podmaní srdce čtenáře.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Plný batoh pytláckých příběhů III - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Plný batoh pytláckých příběhů III - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Plný batoh pytláckých příběhů III - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Plný batoh pytláckých příběhů III - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Plný batoh pytláckých příběhů III - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Plný batoh pytláckých příběhů III - Příběhy z beskydských hor, lesů, údolí a strání