Plný batoh pytláckých příběhů V - Krutá daň lovecké vášni

Kód: 7433083

Úplný název:

Plný batoh pytláckých příběhů V - Krutá daň lovecké vášni (Sobotka Richard): Krutá dan lovecké vášni

Autor a popis:

Sobotka Richard, Víkend, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Rána třeskla, rázem zahlušila celé hory. Ozvěna se vrátila dvojí odezvou. Pak zase klid. Jelen čtrnácterák byl ve zlomku vteřiny na nohách.Vzápětí zmizel za návrším. Radek Feber později tvrdil, že při střelbě nezadržel dostatečně dech. A také, že mu při pohybu ukazováku na kohoutku malounko podklouzl loket. „Sakra vychýlená muška!“ vztekal se. Oba vášniví pytláci pokaždé zůstali nějaký čas ležet nehybně na místě. Pět, deset, patnáct minut trvala prodleva.Teprve když se ujistili, že je v okolí naprostý klid, opatrně se zvedli a vyklidili lovecké pole. Dva přátelé se znovu po létech potkají doma v zapadlé vsi v Černovicích, usazené ve ztracené končině uprostřed hor.Ve víru moderní doby krutě zasáhne do jejich přátelství lovecká vášeň. Než se rok s rokem sejde, zůstaly v podzimem vybarvených horách už jen vzpomínky na pohodu společně prožitých chvil, které vyvrcholily nečekaným dramatem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Plný batoh pytláckých příběhů V - Krutá daň lovecké vášni do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Plný batoh pytláckých příběhů V - Krutá daň lovecké vášni.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Plný batoh pytláckých příběhů V - Krutá daň lovecké vášni (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Plný batoh pytláckých příběhů V - Krutá daň lovecké vášni bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Plný batoh pytláckých příběhů V - Krutá daň lovecké vášni doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / Plný batoh pytláckých příběhů V - Krutá daň lovecké vášni