Po boku prezidenta - František Moravec a jeho zpravodajská služba ve světle archivních dok

Kód: 2060880

Úplný název:

Po boku prezidenta - František Moravec a jeho zpravodajská služba ve světle archivních dok (Šolc Jiří): František Moravec a jeho zpravodajská služba ve svetle archívních dokumentu

Autor a popis:

Šolc Jiří, NAŠE VOJSKO, 416 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Teprve sametový převrat otevřel dveře archivů a dal příležitost českým historikům k objektivnímu zkoumání moderních dějin našeho národa a státu od vzniku ČSR až do současnosti, do té doby nejednou a nejrůznějším způsobem zkreslovaných. Díky tomu se konečně dostala z přítmí i jedna z nejzáhadnějších postav tohoto období - generál František Moravec.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Po boku prezidenta - František Moravec a jeho zpravodajská služba ve světle archivních dok do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Po boku prezidenta - František Moravec a jeho zpravodajská služba ve světle archivních dok.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Po boku prezidenta - František Moravec a jeho zpravodajská služba ve světle archivních dok (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Po boku prezidenta - František Moravec a jeho zpravodajská služba ve světle archivních dok bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Po boku prezidenta - František Moravec a jeho zpravodajská služba ve světle archivních dok doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Po boku prezidenta - František Moravec a jeho zpravodajská služba ve světle archivních dok