Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat - Pravda o spermiích, vajíčku, genech, lás

Kód: 2490914

Úplný název:

Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat - Pravda o spermiích, vajíčku, genech, lás (Quirk Joe):

Autor a popis:

Quirk Joe, Ikar, 288 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vztah ženy a muže, partnerství, manželství, nevěra. V knize se dočteme, že různá nedorozumění a chování je podmíněno geneticky. Autor analyzuje feminismus, feromony, orgasmus, příčiny nevěry. Neopomíjí homosexualitu a trassexualitu. Poukazuje na lásku a sex, které chrání lidstvo před vyhynutím. Populárně naučná kniha o sexu a genech obsahuje mnoho vtipných narážek a myšlenek. Někdy je autor až drsně humorný. Každopádně originální kniha.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat - Pravda o spermiích, vajíčku, genech, lás do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat - Pravda o spermiích, vajíčku, genech, lás.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat - Pravda o spermiích, vajíčku, genech, lás (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat - Pravda o spermiích, vajíčku, genech, lás bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat - Pravda o spermiích, vajíčku, genech, lás doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Romány pro ženy / Po čem ženy touží a proč se muži nechtějí vázat - Pravda o spermiích, vajíčku, genech, lás