Po čem ženy touží

Kód: 6535840

Úplný název:

Po čem ženy touží (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
130 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

(What Women Want)
2000 / KomedieRomantický / 122 minut / USA 
V prodeji od: 8. 6. 2016

Film Nancy Meyers

Seznamte se s Nickem Marshallem (držitel Oscara® Mel Gibson). Úspěšnému reklamnímu manažerovi Nickovi patří celý svět a ženy mu leží u nohou. Tedy alespoň on si to myslí. Svět reklamy se totiž velmi rychle stává světem žen a šovinistický sukničkář Nick se pomalu ocitá na okraji zájmu okolí.
Vstupuje Darcy McGuireová (držitelka Oscara® Helen Hunt). Darcy je agenturou najata jako Nickova nadřízená s úkolem vnést do uvadající firmy ženskou perspektivu, která by měla přilákat nové klienty, orientující se právě na ženy.
Nickovy problémy ovšem teprve začínají… Neobvyklá nehoda mu totiž umožní, k jeho velkému zděšení, slyšet myšlenky všech žen v jeho okolí.
Po konzultaci s psychiatričkou (Bette Midler) se Nick rozhodne využít této nově nabyté schopnosti ve svůj prospěch, a to jak profesní, tak i osobní.

Hrají: Mel Gibson, Helen Hunt, Marisa Tomei, Alan Alda, Ashley Johnson, Mark Feuerstein, Lauren Holly, Delta Burke, Valerie Perrine, Judy Greer, Sarah Paulson, Ana Gasteyer, Lisa Edelstein, Loretta Devine, Diana Maria Riva, Eric Balfour, Kathrin Middleton, Logan Lerman, Alexondra Lee, T.J. Thyne, Audrey Wasilewski, Angela Oh, Brooke Elliott, Cristine Rose, Alex McKenna, Sierra Pecheur, Christopher Emerson, Andi Eystad, Elizabeth Friedman, Melanie Good, Bette Midler, Martha Stewart, Julie White, Andrea Baker, Robert Briscoe Evans, Rachel Duncan

V českém znění: Jiří Štěpnička, Simona Postlerová, Monika Žáková, Pavel Trávníček, Vladimíra Včelná, Filip Blažek, Jarmila Švehlová, Radana Herrmannová, Petra Jindrová, Kateřina Lojdová, Lucie Matoušková, Jitka Sedláčková, Radek Hoppe, Radka Stupková, Vladimír Brabec, Vojtěch Rohlíček, Jiří Valšuba, Dana Sedláková, Zuzana Hykyšová (jako Zuzana Petráňová), Ladislava Něrgešová, Lucie Benešová
Režie: Nancy Meyers
Kamera: Dean Cundey
Hudba: Alan Silvestri
Scénář: Josh Goldsmith, Cathy Yuspa
Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 
Titulky: české
Obrazové formáty: 16:9
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Po čem ženy touží do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Po čem ženy touží.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Po čem ženy touží (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Po čem ženy touží bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Po čem ženy touží doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Po čem ženy touží