Po nejkrásnějších místech Čech,Moravy a Slezska - 2.rozšířené vydání

Kód: 7346079

Úplný název:

Po nejkrásnějších místech Čech,Moravy a Slezska - 2.rozšířené vydání (Knápek Zdeněk):

Autor a popis:

Knápek Zdeněk, Rubico, 478 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Popisovaná místa jsou seřazena podle okresů. Pokud pojedete do kteréhokoliv kraje a okresu v ČR, okamžitě budete vědět o všech nejdůležitějších památkách a místech atraktivních pro turisty, snadno naplánujete jejich společnou návštěvu a nic vám neunikne. V knize naleznete základní informace důležité pro každého turistu, který chce navštívit nejkrásnější a historicky nejzajímavější místa v České republice. Je zde více než 1000 hesel věnovaných našim hradům a zámkům, včetně zřícenin, klášterům, muzeím i galeriím, městským památkovým rezervacím, rozhlednám, skanzenům, lázním, větrným mlýnům, zoologickým zahradám, keltským oppidům, pravěkým hradištím a mohylám, menhirům, zoologickým zahradám, jeskyním, propastem i chráněným krajinným oblastem a národním parkům. U každého hesla je stručný popis jeho historie a návod, jak se k němu dostat. U objektů, do kterých se platí vstupné, je uvedena i jeho výše, otevírací doba po celý rok, kontaktní adresa, telefon, popřípadě e-mail a internetové stránky, a nechybí ani informace o nejbližších turisticky atraktivních lokalitách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Po nejkrásnějších místech Čech,Moravy a Slezska - 2.rozšířené vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Po nejkrásnějších místech Čech,Moravy a Slezska - 2.rozšířené vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Po nejkrásnějších místech Čech,Moravy a Slezska - 2.rozšířené vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Po nejkrásnějších místech Čech,Moravy a Slezska - 2.rozšířené vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Po nejkrásnějších místech Čech,Moravy a Slezska - 2.rozšířené vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Po nejkrásnějších místech Čech,Moravy a Slezska - 2.rozšířené vydání