Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností

Kód: 7388037

Úplný název:

Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností (Liška Vladimír):

Autor a popis:

Liška Vladimír, XYZ, 224 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
110 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Náš svět je světem vědy. Žijeme v přesvědčení, že věda jediná může dospět ke správným a objektivním závěrům v poznávání naší existence. Vesmír prý vznikl obrovskou explozí, člověk se vyvinul z opice, dinosauři vymřeli před desítkami milionů let, náboženství je jenom odrazem nepochopení přírodních jevů… to jsou jen některé všeobecně rozšířené názory, jež věda lidstvu dala. A přece existuje celá řada dosud nevysvětlených skutečností, záhad, paranormálních jevů, jež těmto názorům odporují…
Autor zve čtenáře do světa vědeckých mystérií, novátorských přístupů, myšlenek, hypotéz a teorií, jež dosud reprezentují bílá místa na mapě vědy, ale která zároveň představují pro vědecká bádání nového tisíciletí velkou výzvu. Možná to, co bylo dříve považováno za pseudovědecké a zavrženíhodné, bude postupně prozkoumáváno bez někdejších předsudků a předpojatosti... možná se bílé mezery začnou postupně zaplňovat a věda se z čistě materialistické disciplíny stane otevřeným odvětvím uznávajícím i neměřitelné, intuitivní, spirituální… ostatně toto proudění již pod povrchem nějakou dobu probíhá. Ať již věda a společnost vezmou jevy alternativní reality za své, nebo nikoli, tato kniha bude pro čtenáře jistě bohatým zdrojem informací o pozoruhodných a dosud nevysvětlených fenoménech našeho bytí. Zda se jedná o bludy, nebo jen netradiční, těžko pochopitelné, avšak významné skutečnosti, to nechť posoudí každý sám.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Záhady / Po stopách nevysvětlitelných jevů a skutečností