Počmárané nebe aneb vražedné stíny

Kód: 7229551

Úplný název:

Počmárané nebe aneb vražedné stíny (Bačovská Petra): aneb vražedné stíny

Autor a popis:

Bačovská Petra, PETRKLÍČ, 244 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kriminálně laděný příběh je zasazen do světa nekompromisních intrik a právnických kliček, a i když není konkrétně určeno místo, kde se děj odehrává, každý záhy pochopí, že se může jednat o kteroukoliv lokalitu nám blízkého světa.
Hlavním hrdinou je bývalý policista Alan Krainer, který pracuje pro velkou právnickou korporaci jako vedoucí bezpečnostního oddělení. Vše začíná jednoho večera, kdy mu zavolá syn jeho šéfa, že autem srazil dívku a v panice z místa dopravní nehody ujel. Byla to nešťastná náhoda, nebo úkladně narafičená past, která má sloužit jako nástroj k vydírání?
Alan pomalu rozplétá síť pavučiny neprůhledných právnických kliček a sám nečekaně zjišťuje, že i on má v této hře svou roli, jejíž kořeny sahají do doby, kdy byl policistou. Připomínka jeho křivého obvinění z vraždy kolegy v něm probouzí nejen smutné vzpomínky, ale také řadu nezodpovězených otázek. Přestože byl zproštěn viny, jeho kariéra u policie skončila. Vrah však nikdy nebyl dopaden. Sled následujících událostí postupně odhaluje nejen důvod vydírání jeho šéfa, ale i skutečnosti týkající se jeho vlastní minulosti. Alan se tak nakonec dostává až do bodu, kdy se musí rozhodnout, čemu dá přednost. Zda loajalitě ke svému zaměstnavateli, který mu poskytl možnost začít nový život, nebo touze pomstít se. Odplata však přináší nejen úlevu, ale i oběti, kterých přibývá. Čas se zkracuje a rychlost událostí se střemhlav řítí ke konečnému rozuzlení...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Počmárané nebe aneb vražedné stíny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Počmárané nebe aneb vražedné stíny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Počmárané nebe aneb vražedné stíny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Počmárané nebe aneb vražedné stíny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Počmárané nebe aneb vražedné stíny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Počmárané nebe aneb vražedné stíny