Podivuhodné příhody barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu

Kód: 7388366

Úplný název:

Podivuhodné příhody barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu (Wenig Adolf):

Autor a popis:

Wenig Adolf, XYZ, 128 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
73 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Příběhy barona Prášila, který byl všude, kde se dělo něco důležitého, se ke čtenářům dostávaly v různých podobách od 18. století. Pro českého čtenáře příhody známého mluvky a dobrodruha mistrně zpracoval Adolf Wenig. Neúnavný cestovatel nás zavede do různých koutů světa, budeme putovat po souši, moři a dokonce i pod zem s ním zavítáme. Neuvěřitelné příběhy dotvářejí ilustrace Artuše Schneidra. Dobrodružství uvedené neopakovatelnou češtinou Wenigovou nestárne a i dnes pobaví čtenáře všech generací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Podivuhodné příhody barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Podivuhodné příhody barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Podivuhodné příhody barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Podivuhodné příhody barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Podivuhodné příhody barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Podivuhodné příhody barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu