Podivuhodné příběhy z minulosti - Neuvěřitelné, ale pravdivé zajímavosti z historie

Kód: 8688026

Úplný název:

Podivuhodné příběhy z minulosti - Neuvěřitelné, ale pravdivé zajímavosti z historie (kol.): Neuveritelné, ale pravdivé zajímavosti z historie

Autor a popis:

Reader´s Digest Výběr, 512 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
349 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
 

Neuvěřitelné, ale pravdivé zajímavosti z historie. Proč se caru Ivanovi přezdívalo „Hrozný“? Dal král Herodes opravdu vraždit nemluvňata? Která středověká princezna byla nejošklivější? Jak dopadl poslední čínský císař?
Tato poučná a zábavná kniha vám přináší více než sto neuvěřitelných příběhů o zajímavých lidech, nečekaných zvratech osudu a rafinovaném překrucování historie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Podivuhodné příběhy z minulosti - Neuvěřitelné, ale pravdivé zajímavosti z historie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Podivuhodné příběhy z minulosti - Neuvěřitelné, ale pravdivé zajímavosti z historie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Podivuhodné příběhy z minulosti - Neuvěřitelné, ale pravdivé zajímavosti z historie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Podivuhodné příběhy z minulosti - Neuvěřitelné, ale pravdivé zajímavosti z historie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Podivuhodné příběhy z minulosti - Neuvěřitelné, ale pravdivé zajímavosti z historie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Podivuhodné příběhy z minulosti - Neuvěřitelné, ale pravdivé zajímavosti z historie