Podnikání z pláže - Žijte příběh, který chcete vyprávět

Kód: 2606976

Úplný název:

Podnikání z pláže - Žijte příběh, který chcete vyprávět (Mrázková Stanislava): Žijte príbeh, který chcete vyprávet

Autor a popis:

Mrázková Stanislava, Beach Business, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Žít život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou. Život, ve kterém máte svobodu žít svobodně, radostně a naplno a mít za zády automatizovaný systém prodeje, který dnem i nocí pracuje pro vás, zatímco vy si toho života užíváte. Tak o tom je kniha Podnikání z pláže.
V první části se seznámíte s osobním příběhem autorky Stanislavy Mrázkové a o její cestě z vystresované zadlužené matky s krachujícím manželstvím a stavební firmou až k úspěšné podnikatelce z pláže. Další části knihy se pak zaměřují na konkrétní oblasti života podnikatele, který své podnikání přepl na automatizovaný systém a ukazují, jak i v českém prostředí jde tímto způsobem úspěšně a efektivně podnikat.
Na příkladech ze života autorky i dalších příběhů lidí, nám tato kniha velmi inspirativním způsobem ukazuje, jak změnit svůj život, plnit si své sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, a poukazuje na to, že všechna omezení stojí jen v naší mysli. Kniha otevírá nové obzory a možnosti podnikání pomocí chytrých nástrojů internetu a zároveň nakopává k tomu, abyste se vydali vstříc svým snům. Za první rok od vydání knihu četlo už přes 10 tisíc čtenářů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Podnikání z pláže - Žijte příběh, který chcete vyprávět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Podnikání z pláže - Žijte příběh, který chcete vyprávět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Podnikání z pláže - Žijte příběh, který chcete vyprávět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Podnikání z pláže - Žijte příběh, který chcete vyprávět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Podnikání z pláže - Žijte příběh, který chcete vyprávět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Podnikání z pláže - Žijte příběh, který chcete vyprávět