Podniková informatika - Počítačové aplikace v podnikové a mezipodnikové praxi

Kód: 2475457

Úplný název:

Podniková informatika - Počítačové aplikace v podnikové a mezipodnikové praxi (Gála Libor, Šedivá Zuzana, Pour Jan): 3., aktualizované vydání

Autor a popis:

Gála Libor, Šedivá Zuzana, Pour Jan, Grada, 240 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Kniha je určena všem, kteří se potřebují dobře orientovat v možnostech, omezeních a vazbách informačních a komunikačních technologií a jejich aplikací využívaných v podnikovém řízení. Nové vydání je kompletně aktualizováno v souvislosti s vývojem v jednotlivých oblastech. Kniha je komplexním přehledem technologií a aplikací, které se používají ve firmách i jiných organizacích. Zkušení autoři představují jednotlivé informační a komunikační technologie, věnují se správě dat v podnicích a osobní informatice. Seznamují čtenáře s infrastrukturními aplikacemi, celopodnikovými transakčními aplikacemi (ERP), aplikacemi pro řízení externích vztahů a analytickými aplikacemi (Business Inteligence). Přibližují životní cyklus aplikací, věnují se datovému modelování, a nezapomínají ani na bezpečnost a možnosti provozu a rozvoje podnikové informatiky (hosting, outsourcing, cloud, SaaS, offshoring, systémová integrace). Srozumitelně a na velkém množství příkladů ukazují, co informatika nabízí, co od nás vyžaduje a kam se ubírá. Kromě manažerů a dalších uživatelů informačních technologií je publikace určena také studentům vysokých škol.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Podniková informatika - Počítačové aplikace v podnikové a mezipodnikové praxi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Podniková informatika - Počítačové aplikace v podnikové a mezipodnikové praxi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Podniková informatika - Počítačové aplikace v podnikové a mezipodnikové praxi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Podniková informatika - Počítačové aplikace v podnikové a mezipodnikové praxi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Podniková informatika - Počítačové aplikace v podnikové a mezipodnikové praxi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Podniková informatika - Počítačové aplikace v podnikové a mezipodnikové praxi