Pohádky - Sedmadvacet klasických pohádek převyprávěných a ilustrovaných

Kód: 7470045

Úplný název:

Pohádky - Sedmadvacet klasických pohádek převyprávěných a ilustrovaných (Skopová Kamila): Sedmadvacet klasických pohádek prevyprávených a ilustrovaných

Autor a popis:

Skopová Kamila, AKROPOLIS, 218 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
245 Kč (350 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Knížka pohádek určená dětem, kterým vždycky vrtalo hlavou, co je to vřetánko, o které se píchla Šípková Růženka, jak vypadá kůň grošák, na němž jel Jiřík hledat Zlatovlásku, a proč se říká, že někdo má za lubem. Výtvarnice a folkloristka Kamila Skopová vybírá z nejoblíbenějších i z těch méně známých pohádek (Červená karkulka, Popelka, O zlaté rybce, Kocour v botách, Tři dary, O permoníkovi a havíři Matějovi…) a své vyprávění doprovází bohatými ilustracemi. Navíc dětem vysvětluje zastaralá slova a přibližuje dnes již nepoužívané nástroje, části oděvu a další historické skutečnosti. Rozšiřuje tak řadu svých úspěšných titulů věnovaných popularizaci folkloristiky o knihu určenou těm nejmenším.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pohádky - Sedmadvacet klasických pohádek převyprávěných a ilustrovaných do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pohádky - Sedmadvacet klasických pohádek převyprávěných a ilustrovaných.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pohádky - Sedmadvacet klasických pohádek převyprávěných a ilustrovaných (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pohádky - Sedmadvacet klasických pohádek převyprávěných a ilustrovaných bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pohádky - Sedmadvacet klasických pohádek převyprávěných a ilustrovaných doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky - Sedmadvacet klasických pohádek převyprávěných a ilustrovaných