Pohádky pro malé Buddhy - Příběhy laskavosti a porozumění, které potěší a inspirují vás i

Kód: 7370239

Úplný název:

Pohádky pro malé Buddhy - Příběhy laskavosti a porozumění, které potěší a inspirují vás i (Nagaraja Dharmachari): Príbehy laskavosti a porozumení, které poteší a inspirují vás i vaše deti

Autor a popis:

Nagaraja Dharmachari, Synergie, 128 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
243 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Pro velký úspěch bestselleru Buddhovy pohádky na dobrou noc vám v této knížce přinášíme dalších dvacet pohádek, které také údajně vycházejí z vyprávění samotného Buddhy. Nic nepřitáhne malé posluchače tak, jako dobrý příběh. Ve chvíli, kdy budou vaše děti naslouchat pohádkám z této knihy, přenesou se do kouzelných míst plných zajímavých postav a dostane se jim cenného poznání o sobě a světě kolem, aniž by měli pocit, že na ně někdo tlačí nebo je poučuje. Příběhy v této knize dodají dětem odvahu vytvořit si pozitivní přístup k obtížím, které je mohou v životě potkat, a pomůžou jim nalézt vnitřní klid a bezpečné útočiště uvnitř sebe samých. Každá pohádka je uvedena krásnou ilustrací, která umožňuje proniknou dítěti do děje, a na závěr příběhu je vždy shrnuto hlavní poselství. Pohádky jsou napsané tak, aby umožnily dětem se zklidnit, pozorně naslouchat vyprávění, a pokud je budete číst před spaním, tak i lépe usnout.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pohádky pro malé Buddhy - Příběhy laskavosti a porozumění, které potěší a inspirují vás i do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pohádky pro malé Buddhy - Příběhy laskavosti a porozumění, které potěší a inspirují vás i .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pohádky pro malé Buddhy - Příběhy laskavosti a porozumění, které potěší a inspirují vás i (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pohádky pro malé Buddhy - Příběhy laskavosti a porozumění, které potěší a inspirují vás i bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Pohádky pro malé Buddhy - Příběhy laskavosti a porozumění, které potěší a inspirují vás i doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / Pohádky pro malé Buddhy - Příběhy laskavosti a porozumění, které potěší a inspirují vás i