Pohled do tmy - Případy šéfinspektora Alana Bankse

Kód: 2424840

Úplný název:

Pohled do tmy - Případy šéfinspektora Alana Bankse (Robinson Peter):

Autor a popis:

Robinson Peter, Knižní klub, 368 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 7.12.2016 dopoledne. 
 

V yorkshirském rehabilitačním zařízení pro policisty byl zabit uznávaný inspektor Bill Quinn. Vyšetřování se ujme místní detektiv Alan Banks, kompromitující fotografie nalezené v Quinnově pokoji by však mohly ohrozit pověst strážců zákona, proto se o vraždu začne zajímat i Joanna Passerová z oddělení inspekce. Svérázný Banks, neochotný s kýmkoli spolupracovat, trpí její přítomnost jen s největšími obtížemi. Na snímcích, kde zavražděný Quinn dovádí v hotelovém pokoji s neznámou dívkou, je něco podezřelého. Něco je spojuje s místním podsvětím. A s několik let starou kauzou, která byla pro Quinna léta noční můrou… Detektivní série případů inspektora Alana Bankse ze severoanglického hrabství Yorkshire vychází ve Velké Británii již čtyři desetiletí (od roku 2010 se točí také televizní adaptace). Od prvních dílů sbírá doma i v zahraničí - vychází ve dvaceti jazycích - jedno žánrové ocenění za druhým a získává si stále více příznivců moderní britské kriminální školy nejvyšší kvality.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pohled do tmy - Případy šéfinspektora Alana Bankse do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pohled do tmy - Případy šéfinspektora Alana Bankse.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pohled do tmy - Případy šéfinspektora Alana Bankse (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pohled do tmy - Případy šéfinspektora Alana Bankse bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pohled do tmy - Případy šéfinspektora Alana Bankse doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Pohled do tmy - Případy šéfinspektora Alana Bankse