Pohyb jako součást léčby dialyzovaných a transplantovaných pacientů

Kód: 7387147

Úplný název:

Pohyb jako součást léčby dialyzovaných a transplantovaných pacientů (Svoboda Lukáš):

Autor a popis:

Svoboda Lukáš, Triton, 272 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
104 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha Pohyb jako součást léčby dialyzovaných a transplantovaných pacientů autorů Lukáše Svobody a Andrey Mahrové je určeno nejen pro pacienty a jejich rodinné příslušníky, ale i pro fyzioterapeuty a další personál dialyzačních a transplantačních center. V teoretické části knihy je probráno vedení kondičních tréninků, v praktické části jsou uvedena konkrétní doporučení a cvičební soubory. Největší pozornost je věnována pacientům se selháním ledvin, neboť představují nejpočetnější skupinu nemocných léčených pro selhání životně důležitého orgánu. Cílem publikace je přispět ke zvýšení obecné informovanosti o problematice a zároveň podpořit motivaci pacientů k aktivnímu životu s dialýzou a po transplantaci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pohyb jako součást léčby dialyzovaných a transplantovaných pacientů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pohyb jako součást léčby dialyzovaných a transplantovaných pacientů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pohyb jako součást léčby dialyzovaných a transplantovaných pacientů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pohyb jako součást léčby dialyzovaných a transplantovaných pacientů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pohyb jako součást léčby dialyzovaných a transplantovaných pacientů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Pohyb jako součást léčby dialyzovaných a transplantovaných pacientů