Polévky (Edice Apetit)

Kód: 8757511

Úplný název:

Polévky (Edice Apetit) (kol.):

Autor a popis:

APETIT, 168 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
162 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Druhá kniha z řady kuchařek z Edice Apetit vám nabídne 168 stran prověřených receptů.

První kuchařka, kde si svoji polévku vybere opravdu každý - obsahuje vše od nejobyčejnějších receptů na bramboračku až po vybrané delikatesy z jídelních lístků luxusních restaurací.

Pečlivě vybrané a redaktorkami Apetitu vyzkoušené recepty polévek je rozděleno do 7 kapitol: Jedinečné & zásadní, Z celého světa, Krémové & zeleninové, Husté & poctivé, Čiré & lehké, Studené & osvěžující, Vývary & zavářky.

V kapitole Jedinečné & zásadní najdete všechny klasické české polévky, které chutnají jako léto u babičky. Druhá kapitola obsahuje nejznámější světové polévky, které prostě musíte ochutnat – francouzskou cibulačku, ruský boršč, slovenskou kapustnicu, balkánskou čorbu, italskou minestrone... V sekci krémů si na své přijdou milovníci hladkých zeleninových polévek. Oddíl Husté & poctivé využijí ti, kteří hledají něco pořádného třeba k večeři; naopak kapitola Čirých & lehkých polévek je určena všem, co se chtějí rozehřát před hlavním chodem. A studené ovocné a zeleninové polévky osvěží v parném létě. Poslední kapitola obsahuje návod na ten nejlepší hovězí a kuřecí vývar krok za krokem se spoustou praktických rad a tipů. Najdete v ní klasické i polozapomenuté recepty na nudle, noky, knedlíčky, krutony a další dobroty, které si do polévek můžete přidávat.


 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Polévky (Edice Apetit) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Polévky (Edice Apetit).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Polévky (Edice Apetit) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Polévky (Edice Apetit) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Polévky (Edice Apetit) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Polévky (Edice Apetit)