Politická komunikace - Od res publica po public relations

Kód: 2473536

Úplný název:

Politická komunikace - Od res publica po public relations (Křeček Jan):

Autor a popis:

Křeček Jan, Grada, 176 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
322 Kč (379 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Bez komunikace není společnosti, bez kvalitní politické komunikace není demokratické společnosti. O médiích se dobře sní jako o prostoru veřejné diskuse nebo alespoň jako o poskytovateli informačního servisu pro kvalifikovanou volbu poučeného občana. Ve skutečnosti jsou ale dnešní média obviňována z manipulací, neobjektivity, ohlupování, propagandistických kampaní a zábavy pro pasivní, dezorientované spotřebitele. Je obtížné najít někoho, kdo by byl s rolí médií v současných procesech politického rozhodování spokojen - a stejně tak obtížně se hledá řešení, co s tímto stavem dál… Předkládaná monografie představuje první český úvod do oboru politická komunikace. Přehledně a srozumitelně představuje a vykládá jeho základní teorie a koncepty, ohlíží se za historií, vypočítává nejtypičtější projevy současného politického komunikování a předestírá výhledy do budoucna. Věříme, že se stane průvodcem studentům, teoretickým úvodem pro akademické pracovníky a praktickou příručkou - nebo alespoň podnětem k zamyšlení - pro profesionály z oblasti politiky a médií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Politická komunikace - Od res publica po public relations do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Politická komunikace - Od res publica po public relations.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Politická komunikace - Od res publica po public relations (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Politická komunikace - Od res publica po public relations bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Politická komunikace - Od res publica po public relations doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Politická komunikace - Od res publica po public relations