Politické (o)bludy

Kód: 7390058

Úplný název:

Politické (o)bludy (Mareš,Stoniš):

Autor a popis:

Mareš,Stoniš, Fuego, 198 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Na český knižní trh přichází horká novinka v podobě titulu Politické (o)bludy od hvězdy české politické karikatury Štěpána Mareše. Bezmála dvoustovka samostatných politických karikatur mapuje českou politickou scénu, a to od chvíle, kdy ji kvůli bytově-bordelové aféře opustil Stanislav Gross, až do nejžhavější současnosti, kterou charakterizuje móda "výměny manželek". V samostatných vtipech defiluje panoptikum postav i neuvěřitelných situací, které v geniálnívýtvarné zkratce komentují ostře, bez zdlouhavých jinotajů a kliček českou politickou realitu.
Chcete se dozvědět, kdy je Mirek Topolánek v ložnici neviditelný, komu z toalety telefonuje Jiří Paroubek, kdy používá bičík David Rath, kam chodí s kyblíčkem a lopatičkou Václav Klaus, z které politické strany vás vyloučí, když přepadnete banku, jestli se dá zdanit sníh nebo odkud má Jiří Čunek své statisíce? Na všechny tyto otázky, a samozřejmě i na mnoho dalších dávají odpověď Politické (o)bludy Štěpána Mareše!
Těšte se na návrat klasického politického vtipu do českého mediálního prostředí. Po Politických (o)bludách už v něm nebude nikdy nic jako dříve...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Politické (o)bludy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Politické (o)bludy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Politické (o)bludy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Politické (o)bludy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Politické (o)bludy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Politické (o)bludy