Pomalá dieta - Jak jíst pro potěšení, energii a zdraví

Kód: 7500197

Úplný název:

Pomalá dieta - Jak jíst pro potěšení, energii a zdraví (David Marc): Jak jíst pro potešení, energii a zdraví

Autor a popis:

David Marc, Maitrea, 228 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
276 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

V naší moderní kultuře se soustředíme na to, abychom vtěsnali co nejvíce do co nejmenšího časového úseku. Výsledek je, že se většina lidí životem pohybuje závratným tempem, které je opakem zdravého životního stylu. Jíme rychle, za pochodu a často pod vlivem stresu, čímž nejen že odstraňujeme velkou část potěšení, které bychom mohli z jídla získat a způsobujeme si trávicí potíže, ale také tím poškozujeme svůj metabolismus. Mnozí z nás se ke konci dne cítí nevyživení, bez inspirace a bojují s nadváhou.
V Pomalé dietě Marc David ukazuje nový způsob, jak porozumět našemu vztahu k jídlu. Zaměřuje se na kvalitu a na možnosti, jak skrze potěšení z jídla proměnit a vylepšit metabolismus. Uvádí zde výsledky převratných výzkumů o biochemii těla i příběhy o úspěchu ze své vlastní praxe výživového poradce. Ukazuje nám, že jsme bytosti těla, mysli a ducha a že když se věnujeme zároveň všem těmto aspektům, jsme schopni shodit nadbytečná kila, zvýšit svou energii a posílit trávení, tak abychom se cítili oživení a plní síly.
Marc David předkládá osmitýdenní program, který čtenářům umožňuje prozkoumat jejich osobní spojení s jídlem, napomáhá jim propustit strachy, pocity viny a staré návyky, takže se mohou naučit zacházet se svým tělem důstojně a láskyplně. Odhaluje nedostatky rychle účinkujících prostředků na podporu trávení a módních diet a nabourává ustálené mýty o výživě, jako například „nadváhy se zbavíte, pokud budete méně jíst a více cvičit“. Místo toho nám vysvětluje, jak snížit hladinu kortizolu a dalších stresových hormonů a jak nastartovat metabolickou sílu skrze správné dýchání a výživové strategie, které vyživují tělo i ducha.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pomalá dieta - Jak jíst pro potěšení, energii a zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pomalá dieta - Jak jíst pro potěšení, energii a zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pomalá dieta - Jak jíst pro potěšení, energii a zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pomalá dieta - Jak jíst pro potěšení, energii a zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pomalá dieta - Jak jíst pro potěšení, energii a zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Pomalá dieta - Jak jíst pro potěšení, energii a zdraví