Popelka vám lhala - Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince

Kód: 2491392

Úplný název:

Popelka vám lhala - Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince (Della Casa Brenda):

Autor a popis:

Della Casa Brenda, Ikar, 232 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autorka vyslechla tisíce mužů a ptala se jich, co jim na ženě imponuje a co je naopak spolehlivě odrazuje, a ve své knize staví romantické představy z pohádek na hlavu. Vždyť i Popelka získala prince lstí, vlastně ho vůbec neznala a vzala by si kohokoli, jen aby unikla ze spárů zlé macechy. Princ zase klidně napřed vyzkoušel střevíček každé dívce v království a oženit se chtěl jen proto, aby měl pokoj od rodičů. A vůbec žádná z verzí už raději nehovoří o tom, co se dělo po svatbě. Poučte se tedy, jaké lži říkáme do zrcadla, jaké jedovaté lektvary si dopřáváme a co dokáže prokletí slovního průjmu. Poslechněte si rady hodné kmotřičky a poučení, jak poznat rozdíl mezi princi a ošklivými žabáky, kteří se v prince opravdu nikdy nepromění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Popelka vám lhala - Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Popelka vám lhala - Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Popelka vám lhala - Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Popelka vám lhala - Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Popelka vám lhala - Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Muž a Žena / Popelka vám lhala - Pravý důvod, proč si nemůžete najít prince