Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život

Kód: 2475772

Úplný název:

Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život (Dombrovská Michaela): 28 dní pro jednodušší život

Autor a popis:

Dombrovská Michaela, Grada, 184 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Seznamte se s novou knihou autorky bestsellerů „Pravidla pozitivního sobectví“ a „Kreativní diář“. Vydejte se na čtyřtýdenní očistu nejen svého těla, ale také vztahů, prostoru kolem sebe i své mysli. Díky spoustě skvělých tipů a názorných příběhů budete mít za pouhých 28 dní hotový úklid ve čtyřech důležitých oblastech svého života. Očista vám přinese pocit svobody, příliv nové energie, nápadů a objevů. Oddechnete si od nepořádku nejen kolem sebe, ale i v sobě, vyřešíte nefunkční vztahy, začnete lépe pečovat o své zdraví a pročistíte a uspořádáte si i svou mysl.
Kniha je inspirována pozitivní psychologií a prostoupena minimalismem. Naučíte se soustředit v životě na to dobré a obohacující, zbavovat se zbytečného balastu, pečovat o to, co je podstatné, a vážit si dobrých vztahů i okamžiků. Není nač čekat!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Pořádek nejen v hlavě - 28 dní pro jednodušší život