Portables - Energie do kapsy pro nejlepší sportovní výkony

Kód: 2043605

Úplný název:

Portables - Energie do kapsy pro nejlepší sportovní výkony (Thomas Biju, Lim Allen): Energie do kapsy pro nejlepší sportovní výkony

Autor a popis:

Thomas Biju, Lim Allen, Mladá Fronta, 288 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Celé průmyslové odvětví zásobuje sportovce velkou nabídkou syntetických energetických tyčinek, gelů a nápojů, které slibují podporu maximálního výkonu. Mnoho sportovců ale zažívá s umělohmotnou stravou plnou sacharidů doslova peklo: bolesti hlavy, střevní nebo žaludeční potíže, problémy s kazivostí zubů. Přestaňme do sebe cpát chemické látky! Nutriční specialista Allen Lim připravuje na vrcholové výkony na mistrovstvích světa nebo olympijských hrách svěřence, kteří považují za důležité, aby se i při výkonu mohli stravovat zdravě a vyváženě. Sportovce, kteří odmítají umělou chuť běžných sportovních doplňků a rozhašený žaludek. Společně se špičkovým šéfkuchařem Thomasem Biju připravili nový koncept sportovního stravování bez syntetických pokrmů. Knihu plnou receptů využije každý aktivní sportovec, ale i obyčejný člověk, který odchází do divočiny bez hospody v dohledu. Jednoduché a vyvážené pokrmy pro maximální výkon.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Portables - Energie do kapsy pro nejlepší sportovní výkony do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Portables - Energie do kapsy pro nejlepší sportovní výkony.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Portables - Energie do kapsy pro nejlepší sportovní výkony (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Portables - Energie do kapsy pro nejlepší sportovní výkony bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Portables - Energie do kapsy pro nejlepší sportovní výkony doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Portables - Energie do kapsy pro nejlepší sportovní výkony