Posilovna pro mladé duše - Cesta otce a syna k vědomému životu

Kód: 7370294

Úplný název:

Posilovna pro mladé duše - Cesta otce a syna k vědomému životu (kol.): Cesta otce a syna k vedomému životu

Autor a popis:

Eisen Michael a Jeffrey, Synergie, 208 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
97 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Michael a Jeffrey Eisenovi se rozhodli vyprávět svůj životní příběh a ukázat světu, že i vztah, který byl rozbitý napadrť, lze posléze opět ze střípků složit a že rodiče a děti se mohou pokusit nejen o to, aby spolu žili v harmonii, ale také o to, aby se vzájemně inspirovali. Při psaní museli Michael a Jeffrey oživit staré vzpomínky, odpustit si dávné křivdy a poznat v čem jsou si podobní. Vypráví o tom, jak se jejich vztah změnil z bouří emocí a konfliktů v láskyplný vztah otce a syna, učitele a žáka.
Posilovna pro mladé duše není pouze jejich upřímnou zpovědí, ale – což je důležitější – je kompilací nejzásadnějších životních ponaučení, názorů a zásad, které je ovlivnily a podpořily na jejich cestě k společnému cíli. Kniha je ideální pomůckou pro rodiče, mladé lidi, učitele a každého, kdo chce hlouběji pochopit pouto rodič–dítě a to, jak tento vztah přenést do jeho nejvyšších úrovní. Najdete zde mnoho praktických cvičení, které vám pomůžou aplikovat vše, co se z příběhů Michaela a Jeffreyho naučíte.
Posilovna pro mladé duše předkládá návod, jak vyléčit staré rány, urovnat dávné spory, přetavit životní bolesti ve zlato a žít šťastně s novou perspektivou založenou na lásce, cestě ke štěstí a pravém významu života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Posilovna pro mladé duše - Cesta otce a syna k vědomému životu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Posilovna pro mladé duše - Cesta otce a syna k vědomému životu .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Posilovna pro mladé duše - Cesta otce a syna k vědomému životu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Posilovna pro mladé duše - Cesta otce a syna k vědomému životu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Posilovna pro mladé duše - Cesta otce a syna k vědomému životu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Posilovna pro mladé duše - Cesta otce a syna k vědomému životu