Poslední let malého prince / Le dernier vol du Petit (ČJ,FJ)

Kód: 7205982

Úplný název:

Poslední let malého prince / Le dernier vol du Petit (ČJ,FJ) (Willers Jean-Pierre de): Le dernier vol du petit

Autor a popis:

Pragma, 80 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Antoine de Saint-Exupéry napsal Malého prince v New Yorku během druhé světové války, krátce předtím, než se vrátil do Evropy k jednotce amerického letectva, působící na základně v Sardinii a na Korsice. Jednatřicátého července 1944 Saint-Exupéry zmizel při svém posledním průzkumném letu nad jižní Francií.
V listopadu 1993 Pierpont-Morganova knihovna v New Yorku vystavila Saint-Exupéryho kresby k americkému vydání Malého prince. Právě při této příležitosti se Jean-Pierre de Villers setkal s Wilhelmem von Stadde, bývalým pilotem luftwaffe. Von Stadde střežil oblast v den, kdy Saint-Exupéry zmizel. Kniha Poslední let Malého Prince je napsána podle vlastního, trochu fantastického vyprávění Wilhelma von Stadde o tom, co se stalo nad nádhernou francouzskou krajinou onoho 31. července 1944.
Je to příběh o vzácném přátelství, které překročilo nepřátelské hranice.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poslední let malého prince / Le dernier vol du Petit (ČJ,FJ) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poslední let malého prince / Le dernier vol du Petit (ČJ,FJ).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poslední let malého prince / Le dernier vol du Petit (ČJ,FJ) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poslední let malého prince / Le dernier vol du Petit (ČJ,FJ) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poslední let malého prince / Le dernier vol du Petit (ČJ,FJ) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Poslední let malého prince / Le dernier vol du Petit (ČJ,FJ)