Poslední republika I. - Proč Sovětský svaz prohrál druhou světovou válku

Kód: 2060912

Úplný název:

Poslední republika I. - Proč Sovětský svaz prohrál druhou světovou válku (Suvorov Viktor): Proc Sovetský svaz prohrál druhou svetovou válku

Autor a popis:

Suvorov Viktor, Naše vojsko, 370 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
265 Kč (379 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha slavného "skandalisty" druhé světové války podává čtenáři vysvětlení, že Sovětský svaz druhou světovou válku nevyhrál, nýbrž naopak prohrál - a čtivou formou popisuje, co má tímto paradoxním a na první pohled zcela absurdním výrokem na mysli. Jako nápověda nám může sloužit názor, vyslovený Sovorovem už v jiných česky vydaných knihách, že totiž SSSR chystal útok na Německo, ale že Hitler Stalina o pár dní předešel... Tento názor Suvorov v nové knize Poslední republika rozvíjí a konkretizuje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poslední republika I. - Proč Sovětský svaz prohrál druhou světovou válku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poslední republika I. - Proč Sovětský svaz prohrál druhou světovou válku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poslední republika I. - Proč Sovětský svaz prohrál druhou světovou válku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poslední republika I. - Proč Sovětský svaz prohrál druhou světovou válku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poslední republika I. - Proč Sovětský svaz prohrál druhou světovou válku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Poslední republika I. - Proč Sovětský svaz prohrál druhou světovou válku