Poslední velmistr

Kód: 7303347

Úplný název:

Poslední velmistr (Asensi Matilde):

Autor a popis:

Asensi Matilde, Domino, 331 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

V klenutých vatikánských sklepeních se nachází tajný archiv. Je plný vzácných kodexů i bezcenných listin, které vyhodnocuje věhlasná paleografka, sestra Ottavia Salinová. Tentokrát ovšem dostala poněkud odlišný úkol: rozluštit záhadné znaky, které byly vytetovány na těle mrtvého muže. Na samotném muži by nebylo nic pozoruhodného, kdyby v jeho blízkosti neležely kousky dřeva, podle všeho úlomky kříže, na němž zemřel Ježíš.
Sestra Ottavia záhy sezná, že tento úkol přesahuje její možnosti, a tak spojí své síly s archeologem Boswellem a kapitánem Švýcarské gardy. Stopy je dovedou ke starodávnému řádu, jehož činnost halí neproniknutelná rouška tajemství. Mohlo by záhadné společenství nějak souviset s nedávnými krádežemi církevních předmětů na různých místech světa? A pokud ano, jaký tím sleduje cíl?
K tomuto zjištění se lze dobrat jen jediným způsobem: nalézt posledního velmistra řádu. Ottavia a její společníci se vydávají na nebezpečnou pouť, během níž musí zodpovědět otázky související se sedmi smrtelnými hříchy, jak je ve své Božské komedii vyobrazil Dante. Kniha Poslední velmistr ovládla žebříčky bestsellerů na celém světě – jen v domovském Španělsku se jí prodalo více než milión výtisků!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poslední velmistr do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poslední velmistr.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poslední velmistr (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poslední velmistr bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poslední velmistr doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství