Postavení matematiky ve školním vzdělávacím programu pro základní vzdělání

Kód: 7196326

Úplný název:

Postavení matematiky ve školním vzdělávacím programu pro základní vzdělání (Hošpesová A., Fuchs Eduard): Ve školním vzdelávacím programu pro základní vzdelávání

Autor a popis:

Hošpesová A., Fuchs Eduard, Prometheus, 80 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
108 Kč (118 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace reaguje na reformu našeho školství. Poskytuje podklady, náměty a doporučení, které pomohou učitelům matematiky při tvorbě vlastního školního vzdělávacího programu. Může pomoci i rodičům a veřejnosti získat představu o změnách pohledů na matematiku v základním vzdělávání. Ukazuje možnost dalšího vzdělávání učitelů a nabízí metodickou pomoc při zavádění moderních metod výuky. Kromě orientačního návrhu hodinových dotací předmětu a základního rozvržení učiva je pozornost věnována také mezipředmětovým vazbám, novým vyučovacím metodám a postupům (např. projektové vyučování, počítačem podporovaná výuka, diagnostické metody), práci s talentovanými žáky i se žáky se speciálními poruchami učení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Postavení matematiky ve školním vzdělávacím programu pro základní vzdělání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Postavení matematiky ve školním vzdělávacím programu pro základní vzdělání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Postavení matematiky ve školním vzdělávacím programu pro základní vzdělání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Postavení matematiky ve školním vzdělávacím programu pro základní vzdělání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Postavení matematiky ve školním vzdělávacím programu pro základní vzdělání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Postavení matematiky ve školním vzdělávacím programu pro základní vzdělání