Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce

Kód: 2462057

Úplný název:

Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce (Chvál Martin):

Autor a popis:

Chvál Martin, Karolinum, 110 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
90 Kč (115 Kč)
  / ks  
koupit
 

Mladí lidé opouštějící současnou školu by si z ní měli odnést především schopnosti a chuť se trvale učit. Jak toho dosáhnout ve školní výuce? Odpovědí na položenou otázku je tato publikace. Ve svých východiscích se opírá jak o empirické výzkumy, tak sdílená odborná přesvědčení. Autoři nabízejí strukturované nahlížení na školní výuku skrze situace, které napomáhají rozvoji kompetence k učení. Tyto situace jsou v publikaci charakterizovány. Na jejich základě byl navržen pozorovací arch. Ten byl výzkumně prověřen a je doložena jeho vysoká spolehlivost v rukou zaškolených a zacvičených pozorovatelů. Představená metoda pedagogického empirického výzkumu může sloužit těm, kteří do strategie výzkumného bádání zařazují pozorování výuky a tematicky se orientují na kompetenci k učení. Publikace může být přínosná i pro učitele. Obsahuje relativně konkrétní popis "ideální" výuky a tím dává učitelům inspirační zdroje pro orientaci vlastní výuky. Může být využita i pro přípravu učitelů či v jejich dalším vzdělávání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Posuzování rozvoje kompetence k učení ve výuce