Posvátná geometrie platonských těles: Kosmické útvary pěti elementů a jejich praktické pou

Kód: 7263776

Úplný název:

Posvátná geometrie platonských těles: Kosmické útvary pěti elementů a jejich praktické pou (Ferenz Gudrun, Ruland Jeanne): Kosmické útvary peti elementu a jejich praktické použití v živote

Autor a popis:

Ferenz Gudrun, Anag, 248 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
184 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Formy posvátné geometrie, které jsou rovněž známy pod pojmem „platonská tělesa“, představují základní stavební kameny pro všechno, co na světě existuje.

Jedná se o tetraedr (oheň), hexaedr (země), oktaedr (vzduch), dodekaedr (éter) a ikosaedr (voda). Od Platóna k současnosti… Řecký filozof Platon podrobně popsal tělo a k jeho prvkům přidružil platonský obraz světa. Formy produkují jasná, zářící, vysoce kmitající a strukturovaná poselství. Tato světelná informace posvátné energie je schopna obnovit svatost a tím také proces léčení ve všech směrech. Rovněž může nám lidem umožnit pozvednout naše podvědomí na vyšší úroveň, vstoupit v kontakt s vyšším věděním, a tím získat nové poznatky, popř. rozvinout dovednosti, urychlit proces světelného těla, zahojit rány v energetických polích, rozvíjet sebevědomí, splynout se záměrem naší duše a tím také více rozvíjet své sebevědomí.
Porozumějte zákonům posvátné geometrie Inovativní kniha Posvátná geometrie platónských těles uvádí do problematiky posvátné geometrie a jejího působení v praktickém užití a provází čtenáře na jeho vzrušující cestě k sobě samému. Ukazuje, že všechno, co nás na této planetě obklopuje, se skládá ze „zformované“ energie a „in-form-ací“.

Láska, léčení, úspěch, blahobyt a štěstí budou posíleny, porozumíme-li zákonům posvátné geometrie a začneme je ve svém životě používat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Posvátná geometrie platonských těles: Kosmické útvary pěti elementů a jejich praktické pou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Posvátná geometrie platonských těles: Kosmické útvary pěti elementů a jejich praktické pou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Posvátná geometrie platonských těles: Kosmické útvary pěti elementů a jejich praktické pou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Posvátná geometrie platonských těles: Kosmické útvary pěti elementů a jejich praktické pou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Posvátná geometrie platonských těles: Kosmické útvary pěti elementů a jejich praktické pou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Posvátná geometrie platonských těles: Kosmické útvary pěti elementů a jejich praktické pou