Potrava pro duši - Šest klíčových změn ke znovunalezení sebe sama, když naše duše žízní po

Kód: 7370265

Úplný název:

Potrava pro duši - Šest klíčových změn ke znovunalezení sebe sama, když naše duše žízní po (Horneffer-Ginter Karen): Šest klícových zmen ke znovunalezení sebe sama, když naše duše žízní po rovnováze a naplnení

Autor a popis:

Horneffer-Ginter Karen, Synergie, 208 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
97 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Žijeme ve světě, který je v neustálém pohybu. Připadá vám život den ode dne rušnější, nabitý informacemi, plný povinností, přátel a rodiny, plný všeho... kromě naplnění? Spěch jako by se stal celosvětovou epidemií. I když kmitáte mezi samými příjemnými věcmi, jako jsou dobře placená a záslužná práce se skvělými kolegy či hezky prožitý čas s rodinou, cítíte se na konci dne vyčerpaní a přemoženi tíhou toho, co jste si naložili?
Podle psycholožky Karen Horneffer-Ginter je právě to množství, které jste si naložili, tím, co vytváří propast mezi vaším vnějším životem a vnitřním já.

V Potravě pro duši vám autorka kromě svého vlastního příběhu s humorem i hlubokou moudrostí nabízí postupy, jak kvalitně nasytit duši, která žízní po rovnováze a naplnění. Jde o šest klíčových změn, které můžete postupně začlenit do svého každodenního života. Začnete respektováním svého životního rytmu, následuje obrat dovnitř a naplnění, poté plné prožívání každého dne, vzpomínání na lehkost a vyrovnání se s nesnázemi. Vyzkoušíte-li popisované změny i vy, zjistíte, že najít rovnováhu, naplnění a radost ve víru každodenního života může být zábavné a snadné.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Potrava pro duši - Šest klíčových změn ke znovunalezení sebe sama, když naše duše žízní po do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Potrava pro duši - Šest klíčových změn ke znovunalezení sebe sama, když naše duše žízní po.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Potrava pro duši - Šest klíčových změn ke znovunalezení sebe sama, když naše duše žízní po (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Potrava pro duši - Šest klíčových změn ke znovunalezení sebe sama, když naše duše žízní po bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Potrava pro duši - Šest klíčových změn ke znovunalezení sebe sama, když naše duše žízní po doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Potrava pro duši - Šest klíčových změn ke znovunalezení sebe sama, když naše duše žízní po