Pouze pro V.I.P.

Kód: 7381824

Úplný název:

Pouze pro V.I.P. (Fox Leonie):

Autor a popis:

Fox Leonie, BB/art, 296 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
179 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vzpomínáte si na sexy hrátky v klubu Svatého Benedikta? Na exkluzivní golfový a lázeňský komplex, kde je více milionářů na metr čtvereční než v luxusních letoviscích? To je dobře, protože naše čtyři krásné golfové paničky jsou zpět… nechte se od Cindy, Laury, Keeley a Marianne vtáhnout do jejich rozpustilého světa, kde ve vířivce na povrch vybublávají intriky, vydírání a zvrácenosti. Všechny čtyři ženy jsou zvědavostí bez sebe, když pohasínající seriálová hvězda Amber Solomonová přistihne svého manžela, miliardáře a hoteliéra, in flagranti s hospodyní, čímž začne nechutný rozvod. On se nechce rozloučit ani s haléřem a ona si naopak další přísun drahého šampusu rozhodně nechce zajišťovat prací. V lázních také loví roztoužená americká dívka a fotbalové manželky si vymění své fotbalisty. Naruší rozvodová bitva Solomonových sladkou zvrácenost nejoblíbenějšího klubu v Delchesteru a skončí katastrofou? Na to se můžete spolehnout!
br> Svatý Benedikt. Zdejší lázně vás vezmou ke hvězdám.
Přijďte se seznámit s místními boháči a celebritami

Amber
Bývalou seriálovou hvězdu čekají role v reality show, pokud tedy z nevěrného manžela při rozvodu nevyrazí tučné výživné - její touha po pomstě dělení majetku dožene na ostří nože.

Taylor
Mladičká golfová hvězda s krásnější prdelkou než Kylie a s nadáním omotat si krásného golfistu Sama Bentleyho kolem prstu. Jen škoda, že je ženatý.

Cindy
Když ji Amber najme, aby navrhla úpravy rodinného sídla, ocitne se v nejostřejší křížové palbě od rozvodu Paula McCartneyho s Heather Millsovou. Je báječné moci nahlédnout pod pokličku… dokud jí kolem hlavy nezačnou svištět lahve s luxusním šampusem.

Usaďte se v sauně a sledujte, jak teplota vzrůstá natolik, že největší úskok, který má ukončit všechny ostatní naschvály, otřese samotným báječně zkaženým jádrem Svatého Benedikta. A to jste mysleli, že se v lázních má člověk uvolnit…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pouze pro V.I.P. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pouze pro V.I.P..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pouze pro V.I.P. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pouze pro V.I.P. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pouze pro V.I.P. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy